Zmiana koloru samochodu

Skutecznie i bezpiecznie!

Metoda oklejania aut z wykorzystaniem specjalnych folii określana jest jako Car wrapping. Przez zastosowanie odpowiednich narzędzi można w idealny oraz niewidoczny dla oka sposób, okleić każde auto. Bez względu na kształt nadwozia, czy liczbę przetłoczeń. Poprzez car wrap również zabezpieczamy swoje auto, ponieważ folia posiada właściwości ochronne. Jest to sposób na szybką zmianę auta do celów reklamowych, czy identyfikacji wizualnej firmy. Jest to metoda wykorzystywana również w motorsporcie do oklejania aut np. wyścigowych w logo sponsora.

Odśwież i zabezpiecz karoserię

Zmiana koloru auta przy pomocy folii to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu auta i wyróżnienie się na ulicy. Dzięki folii można mieć samochód w kolorze, który jest niedostępny w fabryce.

Tego rodzaju operacja nie dość, że jest prostsza i szybsza, to na dodatek zdecydowanie tańsza od lakierowania całego samochodu.

Wybieraj spośród setek odcieni

Folie do zmiany koloru samochodu składają się z wysokiej jakości materiałów PCV, przeznaczonych do umieszczania na każdego rodzaju powierzchni niezależnie od ich kształtu.

Folie dodatkowo są całkowicie usuwalne bez pozostawiania śladów jej aplikacji. Posiadamy setki interesujących odcieni folii renomowanych producentów – 3M, Avery, KPMF, APA.

Wyróżnij się

Dostępne są folie matowe, błyszczące, metaliczne, perłowe, satynowe, a także folie strukturalne typu carbon, szczotkowane aluminium, czy też chrom.

Możliwe jest również tworzenie niestandardowych kolorów oraz wzorów, stosując techniki cyfrowego zadruku.

Odmień listwy i klosze lamp

Oklejamy chromowe listwy – dechroming. Możemy również okleić lampy, przyciemnić lampy tylne i reflektory przednie.

Zalety oklejania auta

Wyjątkowy wygląd
Skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierniczej
Całkowita zmiana koloru karoserii jest odwracalna
Szybki czas realizacji
Korzystna cena w porównaniu do lakierowania
Komfort użytkowania
Długa żywotność
Unikatowość w przypadku zadruku

Galeria realizacji

Pytania i odpowiedzi

Folia idealnie dopasowuje się do oklejanej powierzchni i odwzorowuje jej fakturę, więc auto powinno być wolne od ognisk rdzy i uszkodzeń lakieru takich jak wgniecenia lub głębokie rysy.

W przypadku folii z połyskiem pielęgnacja jest identyczna jak w przypadku nieoklejonego lakieru. Zalecamy jednak nie odwiedzać myjni automatycznych, ponieważ szczotki na nich stosowane oraz agresywna chemia mogą spowodować zarysowanie i uszkodzenie powierzchni folii. W przypadku folii matowych do ich zabezpieczania i pielęgnacji należy stosować odpowiednie kosmetyki.

Demontaż poszczególnych elementów odbywa się w zależności od typu, budowy oraz konstrukcji zewnętrznej pojazdu. Niezależnie od powyższych czynników, w naszej pracy dążymy do perfekcyjnego wykończenia wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych elementów.

Sprawdź opinie naszych

klientów

John B. Walker

John B. Walker

Lawyer, New York

I am grateful to the professional technical support team who helped me with choosing and installing multiple products throughout the years of my ordering from the company. I like the service very much, and hope you continue making your customers happy and satisfied!

Chris Parker

Chris Parker

Architector, Chicago

After ordering from this company, I am definitely going to stay and become a regular. Loved the service and the quality of products that look amazing on my car! the website is super easy to navigate, and I appreciate how simple it was to find the items that I needed! Thank you!

Steven Rogers

Steven Rogers

Dentist, Springfield

This is a great source of premium products with the worldwide delivery and 24/7 customer support! Thank you and your wonderful team a lot for professional service, quality items and beautiful website that makes the shopping process even more fun and simple.

Maria Romero

Maria Romero

Teacher, San Francisco

The selection of car parts and accessories is amazing! You will find anything and everything for any type of vehicle. I loved shopping with AutoParts because of the professionl sales and customer care team members who helped me get the best parts for my Honda! Excellent!

Zamów bezpłatną wycenę.